Become a member here

 

Club round #9
Sunday November 5th
Tallows  : 3  feet

 

 

Opens:
1 Stu
2.Taj
3 Jed
4 Jezza

Womens:
1 Kirsty
2 Bianca
3 Ava
4 Sally
5 Celia
6 Lilly

18 Boys
1 Alex
2 Rhys
3 George
4 Jack

18 Girls
1 Ava
2 lilly

Senior:
1 Bryce
2 Sean
3 Phil
4 Ash

Masters

1 Craig
2 Levi
3 Matt
4 Kracka
5 Phil

Legend:
1 Brett
2 Craig
3 Kracka
4 Phil

Under 14:
1 Touma
2 Masa
3 Taj
4 sam Thomas

Under 12
1 Archie
2 Marki

 

Junior Girls
1 Ava
2 Lilly

 

Boys Fleas
1 East
2. Finn
3 Jye
4 Josh Thomas

 

Girls fleas
1 Leihani
2 Izzy
3 Henley
4 Kaya
5 Wyana

 

Club round #8
Sunday October 29th
Tallows  : 3  feet

 

Open:
1 Taj
2 Jed
3 Bryce
4 Lee

Master:
1 Lee
2 crispy
3 Freddo
4 Charley

Legend:
1 Craig
2 Phil
3 Brett
4 Freddo
5 mashy

Senior:
1 Bryce
2 crispy
3 Sean

Women:
1 Kirsty
2 Celia
3 Sally
4 Rosie
5 Ava

18 Boys:
1 George
2 Rhys
3 jack
4 Ned

18 Girls:
1 Rosie
2 Ava

14 Boys:
1 Duke
2 Sam Thomas
3 Masa
4 Miles

Boys Flea :
1 East
2 Mac
3 Jye
4 Will

Girls Fleas :
1 Kaya
2 Leihani
3 Wyana
4 Henley

 

Club round #7
Sunday September 10th


Under 14

1 Duke
2 Masa
3 Miles
4 rex

 

Girls seniors

1 Ava
2 India
3 Kurt
4 Rosie

 

Fleas girls

1 Suki
2 Izzy
3 Leihani
4 Wyana
5 Kaya

 

Fleas boys

1 East
2 Billy
3 Mac
4 Finn

 

 

 

Club round #6
Sunday August 14th
Tallows  : 3  feet
(no junior round)

 

 

 

Under 18

  1. Duke
  2. Touma
  3. Jack
  4. Ava

 

Under 18 Girls

  1. Ava
  2. Lilly

 

Open

  1. Joel
  2. Sticko
  3. Taj
  4. Max
  5. Crispy
  6. Lee

 

Womens

  1. Sally
  2. Ava
  3. Ceilia
  4. Lilly

 

Seniors

  1. Karl
  2. Sticko
  3. M Crisp
  4. Sean
  5. Levi
  6. Lee

 

Master

  1. Pete
  2. Lee
  3. Levi
  4. M Crisp
  5. Pommie

 

Legends

  1. Freddo
  2. Pommie
  3. Phil
  4. Kracka

 

 

 

 

 

Club round #6 away round
Sunday August 6th
Lake Arragan : 3  feet
(no seniors)

 

 

Under 18

  1. Hunter
  2. Rhyss

 

Under 18 Girls

  1. Rosie

 

Under 14

  1. Duke Wrencher
  2. Touma Cameron
  3. Marki Cameron
  4. Sam Thomas

 

Under 12

  1. Marki Cameron
  2. Archie Allen

 

Boys Fleas

  1. Billy
  2. East
  3. Will
  4. Finn

 

Girls Fleas

  1. Leihani
  2. Amelia

 

Girls

  1. Kirsty
  2. Sally

 

 

 

Club round #5
Sunday 28th May
Broken Head : 3  feet

 

 

Under 14

  1. Duke Wrencher
  2. Masa Leashman
  3. Touma Cameron
  4. Seth Carter

 

Under 12

  1. Marki Cameron
  2. Archie Allen
  3. Cash Crachley

 

Boys Fleas

  1. Mac Brindley
  2. Finn Sullivan
  3. Will Harris
  4. East Soria

 

Girls Fleas

  1. Kaya Dobson
  2. Sui Alford
  3. Wayne Pietra
  4. Izzy Allen
  5. Leihani Zorn

 

 

 

 

 

Club round #4
Sunday 7th May
Broken Head : 3-4 feet

 

 

Opens:

1 Jordy

2 Sticko

3 Bryce

4 Jezza

 

Womens:

1 Kirsty

2 Andrea

3 Celia

 

Senior:

1 Sticko

2 Bryce

3 Sean Cochran

4 Levi

 

Masters:

1 Levi

2 Peter

3 Phil

4 Craig

 

Legend

1 Freddo

2 Craig

3 Peter

4 Phil

5 Pommie

 

 

Under 18 Boys

1 Jack
2. Ned
3. Rhys
4. Isaac
5. Flynn
6. Bryn

 

Under 18 girls

1 Rosie
2. Ava
3. Indie

 

Under 14

1. Touma
2. Duke
3. Masa
4. Sam Thistle

 

Under 12

1. Marki
2. Cash
3. Archie
4. Jack

 

Girls Fleas

1. Kaya
2. Suki
3. Whyana
4. Leihani
5. Izzy
6. Molly

 

Boys Fleas

1. Will
2. Finn
3. East
4. Mac

 

 

 

Club round #3
Sunday 9th April
Broken Head : 3-4 feet

 

 

Under 18
1. Jack
2. George
3. Dom
4. Hunter

Fleas
1 Finn
2. Jessie
3. Mac

Under 14

1. Masa
2. Max
3.Noah
4. Elai

 

Under 12

1. Archie
2. Cash

Under 18 Girls
1. Ava
2. Lilly

 

Opens:

1.Sticko
2.Max
3.Sean
4.Finn

 

Womens
1.Hinako
2.Kirsty
3.Andrea
4.Celia
5.Sally

 

Seniors:
1.Bryce
2.Sean
3.Sticko
4.Johnny

 

Masters:
1.Lee
2.Crispy
3.Kracka
4.Freddo
5. Phil

 

Legends
1.Craig
2.Freddo
3.Kracka
4.Glen
5.Pommie
6.Phil

 

 

 

 

 

Club Round # 2
Sunday 5th March
Broken Head – Super fun 3 foot

 

Surfection highest heat score winner : George Mountjoy with 18/20 heat score.

Open

  1. Karl
  2. Taj
  3. Crispy
  4. Bryce

Over 30’s

  1. Lee
  2. Sticko
  3. Bryce
  4. Johnny
  5. Launchy

Over 40’s

  1. Lee
  2. Crispy
  3. Freddo
  4. Phil
  5. Scott

Over 50’s

  1. Freddo
  2. Kracka
  3. Hammo
  4. Phil

Under 18

  1. George
  2. Alex
  3. Jack
  4. Rhys

Under 14

  1. Masa
  2. Touma
  3. Duke
  4. Sam

 

Under 12

  1. Cash
  2. Archie

 

Push ins

  1. Mac
  2. Will
  3. East
  4. Finn
  5. Louie
  6. Jarrah

 

Under 18 Girls

  1. Ava
  2. India
  3. Lilly
  4. Luna
  5. Rosie
  6. Styla

 

Girls Push Ins

  1. Suki
  2. Jade
  3. Kaya
  4. Cinta
  5. Leihani
  6. Izzy

 

Open Women

  1. Celia
  2. Sally
  3. Kirsty

 

 

 

 

Club Round 1
Sunday February 5th
Tallows – Two foot

 

 

Over 50’s

  1. Freddo
  2. Craig
  3. Cracka
  4. Phil
  5. Pommy
  6. Pete

 

Over 40’s

  1. Crispy
  2. Sean
  3. Lee
  4. Freddo
  5. Pommie
  6. Dobbo

 

Over 30’s

  1. Sticko

  2. Jono

  3. Abe

  4. Sean

  5. Karl

  6. Bryce

Womens:

  1. Kirsty

  2. Sally

  3. Celia

  4. Leihani

  5. Lily

  6. Ava

Opens:

  1. Abe

  2. Tommy

  3. Stu

  4. Karl

  5. Bryce

  6. Tez

Under 18:

  1. Jack

  2. George

  3. Alex

  4. Isaak

Under 14:

  1. Duke

  2. Touma

  3. Marki

  4. Masa

  5. Miles

Under 12:

  1. Marki

  2. Archie

Boys Fleas:

  1. East

  2. Will

  3. Finn

  4. Josh

Girls fleas:

  1. Cinta

  2. Izzy

  3. Leihani

  4. Kata